32 lat doświadczenia w branży dachowej!

Firma INPROBUD powstała w 1991 roku. Na począteku swojej działalności skupiała się na wykonawstwie robót budowlano-montażowych. Od 1992 r. firma prowadzi również działalność handlową oferując: pokrycia, rynny, akcesoria dachowe i materiały budowlane.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo gonty bitumiczne renomowanych światowych producentów, dachówki cementowe oraz ceramiczne najwyższej klasy, doskonałej jakości blachy dachówkowe, trapezowe, modułowe, papy termozgrzewalne podkładowe i nawierzchniowe, rynny plastikowe i metalowe, okna dachowe dwóch wiodących marek Fakro i Velux, imitacje łupka oraz wszelkiego rodzaju akcesoria dachowe.

Wychodząc na przeciw klientom oprócz standardowych kanałów sprzedaży stacjonarnej, którą prowadzimy w Częstochowie na ulicy Wysockiego 7/9, uruchomiliśmy równolegle własny sklep internetowy, korzystamy również z popularnych serwisów aukcyjnych allegro oraz profilu na portalu społecznościowym facebook.

 

W związku z wieloletnią działalnością usługowo-handlową firma Inprobud może pochwalić się wieloma udanymi inwestycjami, współpracą z najlepszymi fachowcami w branży dekarskiej oraz olbrzymim zadowoleniem swoich klientów, z której niewielką częścią możecie się Państwo zapoznać na portalu allegro w zakładce oceny i komentarze do transakcji.

Nasz Asortyment

Papy termozgrzewalne

Wyłącznie produkty wysokiej klasy w przystępnych cenach.

Pokrycia Blaszane

Blachodachówki, blachy trapezowe oraz modułowe.

Dachówki Tradycyjne

Dachówki ceramiczne oraz betonowe znanych marek.

Rynny i Akcesoria

Rynny PCV oraz metalowe wraz z akcesoriami.

Opinie Naszych Klientów

“Firma na piątkę. Bez problemu zamówiłem materiały przez Internet. Bardzo dobry kontakt. Szybka realizacja zamówienia. Polecam tę firmę jak i gonty elewacyjne.”
Krzysztof P.
“Firma prokliencka z profesjonalnym nastawieniem na potrzeby klienta. Wysoka fachowość, doskonałe doradztwo i szybka realizacja zamówień. Polecam w 100%.”
Anna P.
“Firma Godna Polecenia. Terminowość, duży wybór pokryć dachowych i akcesoriów , możliwość negocjowania cen sprawia, że miło współpracuje się z tą firmą.”
Wojciech W.

© 2022 Wszystkie Prawa Zastrzeżone